Erdoğan Hadise'den ne istedi?

Erdoğan Hadise'den ne istedi?.10607
  • Giriş : 09.05.2009 / 08:06:00

Erdoğan, Hadise'ye canlı yayında Moskova'ya bağlandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

TRT-Türk, 'Dünya'yı Türkçe izleyin' sloganı ile 24 saat haber yayınına başladı. TRT'nin yeni kanalının açılışı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın yanısıra Devlet Bakanı Bülent Arınç ve çok sayıda davetli katıldı.

Başbakan Erdoğan, daha sonra TRT Türk'ün Moskova'daki muhabiri Barış Mutlu ile canlı bağlantı yaptı. Moskova'daki yayına, Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi temsil edecek Hadise de katıldı.

Başbakan Erdoğan, Hadise'ye Eurovision Şarkı Yarışması'nın hazırlıklarının ne durumda olduğunu sordu. Hadise de hazırlıkların sürdüğünü, çok güzel provalar yaptıklarını, çekimlerin de çok güzel gittiğini belirtti.

Yarışmadaki sahne ışıklarının da istedikleri gibi hazırlandığını ifade eden Hadise, ''İnşallah kıyafet provasından da aynı hislerle çıkarız. Çok güzel gidiyor. Çok mutluyuz'' dedi.

Başbakan Erdoğan da yarışmadan önce Soçi'de Rusya Federasyonu Başbakanı Vladimir Putin ile bir görüşme yapacaklarını belirterek, ''Dolayısıyla Rusya Federasyonu'nun havasını teneffüs edeceğiz. Fakat sizlerden müjdeli haberleri bekliyoruz'' diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*