Erdoğan: Halkı boş laflarla kandırmadık

Erdoğan: Halkı boş laflarla kandırmadık.8859
  • Giriş : 04.01.2009 / 16:49:00

"Laf üretmedik, iş ürettik, değer ürettik, emek ürettik, hizmet ürettik" diyen Başbakan Erdoğan, partililerden hükümetin hizmetlerini ayrıntılarıyla halka anlatmalarını istedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, laf üretmediklerini, iş, değer, emek ve hizmet ürettiklerini belirterek, ''Halkımızı boş laflarla, boş vaatlerle kandırmadık. Ulaşılamaz hedefler, ham hayaller göstermedik. seçim meydanlarında hangi sözü verdiysek o sözün takipçisi olduk. Milletimize verdiğimiz her vaadi büyük ölçüde yerine getirdik. Bu seçim sürecini de aynı samimiyetle, aynı güvenle tamamlayacağız'' dedi.

Erdoğan, Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin Cam Piramitte düzenlediği hizmette 5 yıl toplantısında yaptığı konuşmada, yaptıkları belediyecilik hizmetlerini anlattı.

Türkiye genelinde temiz, kaliteli ve seviyeli bir seçim propagandası yürüteceklerini ifade eden Erdoğan, bunun yanında milletin huzuruna, yaptıklarıyla, ürettikleriyle, millete kazandırdıklarıyla çıkacaklarını söyledi.

Yapacaklarını tek tek, somut bir şekilde anlatarak, gerçekçi hedefler koyarak, milletin huzuruna çıkacaklarını vurgulayan Erdoğan, şunları kaydetti:
''(Cek, cak) ile değil, tam aksine yaptık, ettik, şunları şunları şu anda yapıyoruz. Yüzümüzün akıyla Türkiye'yi, Antalya'yı, ülkemizin diğer 80 vilayetini içine düştüğü bütün sıkıntıları, nerede, hangi alanda, hangi sıkıntılar varsa onları ortaya koyarak yeniden nasıl aydınlığa kavuşturduk, işte sıkıntılı olan yerleri de aynı şekilde inşallah aydınlığa kavuşturacağız.

İllerimizi, ilçelerimizi, beldelerimizi de daha aydınlık yarınlara hep birlikte taşıyacağız. Laf üretmedik, iş ürettik, değer ürettik, emek ürettik, hizmet ürettik. Halkımızı boş laflarla, boş vaatlerle kandırmadık. Ulaşılamaz hedefler, ham hayaller göstermedik. seçim meydanlarında hangi sözü verdiysek o sözün takipçisi olduk. Milletimize verdiğimiz her vaadi büyük ölçüde yerine getirdik. Bu seçim sürecini de aynı samimiyetle, aynı güvenle tamamlayacağız.''

Erdoğan, salondaki partililerden hükümetin hizmetlerini ayrıntılarıyla halka anlatmalarını istedi.

Antalya'ya yapılan hizmetleri de anlatan Erdoğan, kente geçen yıl 9 milyon civarında turist geldiğini anımsattı. ''İş bilenin, kılıç kuşananın'' diyen Erdoğan, turizmcilerle el ele verip çalıştıklarını, daha ileriyi hedeflediklerini kaydetti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*