Erdoğan: Hücumda iyi değildik

Erdoğan: Hücumda iyi değildik  .15765
  • Giriş : 02.03.2008 / 17:00:00

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Erdoğan Arıca, 0-0 berabere sona eren Gençlerbirliği Oftaşspor maçının ardından düzenlenen basın toplantısında, savunmada başarılı olduklarını ama hücumda iyi bir futbol sergileyemediklerini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Maçın orta alan mücadelesi şeklinde geçtiğini belirterek, ''Her iki taraf da iyi mücadele etti. Savunmada iyiydik ama hücumda iyi oynayamadık. Bu maçta tek eksiğimiz buydu'' dedi.

Hücumda pozisyon üretme sorununu çözmek zorunda olduklarını ifade eden Arıca, ligde kalmak için başka şansları olmadığını, kazanmak için daha üretken olmaları gerektiğini kaydetti.

Gençlerbirliği Oftaşspor Teknik Direktörü Osman Özdemir ise maçta her iki tarafın da çok iyi mücadele ettiğini belirterek, ''Centilmence biz maç oldu. Tempolu bir oyun oynandı. Sahada her şey eşitti. Bunun gibi stresli maçlarda mücadele etmek zordur. O nedenle iyi bir mücadele oldu'' dedi.

Maçın ikinci yarısında Çaykur Rizespor'un biraz daha baskılı gibi göründüğünü, ancak önemli bir pozisyona giremediklerini dile getiren Özdemir, ''Her iki takımın da aldığı 1 puan önemli. Önümüzde 10 hafta daha var. Bu maçlarda her iki taraf da ligde kalmak için mücadele edecek'' diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious