Erdoğan ile Mumcu görüştü

  • Giriş : 17.04.2007 / 00:00:00

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu ile cumhurbaşkanlığı seçim süreciyle ilgili görüşmesi sona erdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Başbakan Erdoğan ANAVATAN Genel Merkezi'ne beraberinde Dışişleri Bakanı Abdullah Gül, AKP Genel Başkan Yardımcıları Dengir Mir Mehmet Fırat, Hayati Yazıcı ve Grup Başkanvekili Salih Kapusuz ile birlikte geldi.

Mumcu, Erdoğan'ı, görüşmenin yapıldığı makam odasının bulunduğu dördüncü kattaki asansör çıkışında karşıladı. Daha sonra makam odasına geçildiğinde, Erdoğan ve Mumcu kısa bir süre tokalaşırken, kameramanlardan gelen ikinci kez tokalaşma talebini yerine getirmediler.

Gazeteciler görüntü alırken, Mumcu'nun Erdoğan'a "Nasılsınız" diye sordu. Buna karşın Başbakan Erdoğan'ın da "İyiyim hamdolsun, siz nasılsınız" yanıtı verdiği gözlendi.

Mumcu'nun AK Parti'den ve hükümetten istifa ettiği 15 Şubat 2005 tarihinden bu yana ilk kez bir araya gelen Erdoğan ve Mumcu görüşmesine Dışişleri Bakanı Abdullah Gül, Genel Başkan Yardımcılar Dengir Mir, Mehmet Fırat, Hayati Yazıcı ve Grup Başkanvekili Salih Kapusuz ile Anavatan'dan Genel Başkan Yardımcıları Mehmet Keçeciler ile Edip Safter Gaydalı ile milletvekilleri Serpil Yıldız ve Muzaffer Kurtulmuşoğlu katıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious