Erdoğan inat rotasını değiştirdi!

Erdoğan inat rotasını değiştirdi!.8444
  • Giriş : 13.04.2009 / 06:06:00
  • Güncelleme : 12.04.2009 / 23:19:12

Atatürk Havalimanından ATA uçağı ile hareket eden Erdoğan'ın nereye gittiği ise açıklanmadı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Başbakan Hatay'a gitti, manşetlere 'Antalya'yı kaybedince şehre küstü' çıktı. Hatay'dan bu haberlere sert çıkan Erdoğan bugün inat yaptı ve rotasını değiştirdi!

Başbakan Erdoğan Ataköy 5. Kısım Camiinden ayrıldıktan sonra sonra ortadan kayboydu. Başbakan Erdoğan'ın İstanbul'dan ayrılmasını bekleyen gazeteciler, Atatürz Havalimanı Vip salonu önünde beklerken, Başbakan Erdoğan Atatürk Havalimanı Genel Havacılık Terminali'nde olduğu ortaya çıktı. Başbakan Erdoğan'ın burada, Türk Havayolları Hangarında bulunan Gulfstream G550 tipi uzun menzilli iş jetini incelediği öğrenildi. Bir süre Başbakanlığa tahsis edilen yeni uçak hakkında bilgi alan Başbakan Erdoğan, her zaman kullandığı VIP'i tercih etmedi. Başbakan Erdoğan, yeni uçağı inceledikten sonra Sefaköy'deki Genel Havacılık Terminali'nden kendisini bekleyen Ata uçağına geçti. Başbakan Erdoğan yarım kalan tatilini tamamlamak için bu kez Antalya'ya gitti. Başbakan Erdoğan'ın İstanbul'dan ayrıldığı dakikalarda Cumhurbaşkan Abdullah Gül de Atatürk Havalimanı Şeref Salonun kullanarak Ankara'ya hareket etti.

Erdoğan, Antalya'da tatilde

BAŞBAKAN Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile birlikte Antalya'ya tatile geldi. Erdoğan çifti, Antalya'nın en prestijli turistik tesislerinden biri olan Belek'deki Ela Quality Resort Otel'de kalıyor.

Ata uçağıyla saat 15.50'de Antalya Atatürk Havalimanı'na inen Başbakan Erdoğan, VIP kapısı yerine A Kapısı'ndan siyah bir minibüsle havalimanından ayrıldı. Kente gelişinin duyulmasını istemediği belirtilen Başbakan Erdoğan'ın talimatıyla başta Antalya Valisi Alaattin Yüksel olmak üzere protokoldan kimse karşılamaya gelmedi.

4 GÜN TATİL YAPACAK

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Antalya Havalimanı'ndan siyah Volkswagen minibüsle ayrıldıktan sonra Belek Turizm Merkezi'nde konaklayacağı, Malatyalı tekstilci işadamı Ahmet Akbalık'a ait Ela Quality Resort Otel'e geçti.

Erdoğan çiftinin bulunduğu minibüsün otele girişi sırasında korumaları gazetecilerin görüntü almasını engelledi. Başbakan ve eşi Emine Erdoğan, 4 gün süreyle tatil yapacakları otelin denize yakın lüks villalardan birine yerleşti.

GÜL'ÜN OTELİNİ TERCİH ETTİ

Başbakan Erdoğan'ın konakladığı Belek'in İskele Mevkii'nde bulunan Ela Quality Resort Otel'de, geçen yıl nisan ayında Cumhurbaşkanı Abdullah Gül de konaklamıştı.

Cumhurbaşkanı Gül, burada kaldığı sırada turizmciler, kentin üst düzey protokolu ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile yaptığı toplantıda, kentin ve turizmin sorunlarını görüşmüştü.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*