Erdoğan: İnce Konya'yı bilir mi?

Erdoğan: İnce Konya'yı bilir mi?.12706
  • Giriş : 02.06.2018 / 15:55:00

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Konya mitinginde Muharrem İnce'ye yüklendi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Konya mitinginde CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce ve Kılıçdaroğlu'na sert sözlerle yüklendi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Sayın İnce sen Konya'yı bilir misin? Bay Kemal bilir mi? Parayı nereden bulacaksınız diyorlar. Hamdolsun paramız var.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Konya'da vatandaşlara sesleniyor. Erdoğan'ın konuşması özetle şöyle: "Konya ezelden beri yol arkadaşımız olmuştur. O yüzden hep Konya'ya bak, Türkiye'yi gör dedik. Konya bugün bir başka. Konya bizim hep yol arkadaşımız olmuştur, yolda gelirken nasıl kitleler vardı, nasıl kitleler vardı. Maşallah, maşallah. Konya'nın içme suyu problemini önemli ölçüde çözeceğiz. İçme suyu tesisi 650 trilyona mal oldu. Kaynakları çeşitlendiriyoruz. Türkiye'mize birçok yatırım yaptık. 16 yıldır yatırım yaptık. Sayın İnce, sen Konya'yı bilir misin? Bay Kemal bilir mi? Parayı nereden bulacaksınız diyorlar. Hamdolsun paramız var. Konya'da son 16 yılda 47 Katrilyon yatırım yaptık. Son 16 yılda Konya'ya 47 katrilyon yatırım yaptık. Gör Bay Kemal ve İnce gör. Seçim beyannamesini parti genel başkanı okuyor. Sen aday olsaydın o zaman. Ne diyor, "Gel bakalım Muharrem gel diyor". Bunların durumu rezalet.

Eski stadı millet bahçesi yapıyoruz. 100 dönümlük millet bahçesine kavuşacağız. İlk defa yapıyoruz. Konya'da bisiklet yarışları için veledrom inşaa edeceğiz. Ne diyor Bay Kemal'in adayı biz bu işlerle uğraşmayız. Eee o zaman niye aday oluyorsun? Kazanamayacaklarını da biliyorlar.  Biz proje üretiyoruz onlar laf üretiyorlar."

HÜRRİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*