Erdoğan kongrede konuşuyor

Erdoğan kongrede konuşuyor .12756
  • Giriş : 27.01.2009 / 14:09:00
  • Güncelleme : 06.09.2016 / 20:44:39

Erdoğan da partisinin İstanbul İl Kongresi'nde konuşma yapıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


İstanbulun ilçelerini tek tek sayan Başbakan Erdoğan, halkı selamladı.

Erdoğan'ın açıklamaları şöyleydi:

İstanbul teşkilatımla gurur duyuyorum. Bu başarı sizin başarınızdır. İstanbul'un başarısı için gece gündüz demeden çalışan her birinizi yürekten tebrik ediyorum. Bugün bu kongrede bulunmamın en büyük sebeblerinden biri de şudur. Son seçimlerde İstanbul'da oylarımızı artırmış olduğumuz için buradayım. Bundan dolayıda her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

İstanbul'a hizmetin bir sevda işi olduğunu bir gönül işi olduğunuzu gösterdiniz. Bütün İstanbullu kardeşlerimizin emaneti bizim üzerimizedir. Bizi tercih etsin bizi tercih etmesin. Bütün İstanbulluların yaşam tarzı emaneti bizim emniyetimiz altındadır. Şimdi yeni eserler kazandırma yeni hizmetleri yerine getirme zamanı. Şehri nakış nakış işlemeye devam edeceğiz. Bugüne kadar İstanbulluların hayır dualarını aldık. Bundan sonrada bu hayır duaları almaya devam edeceğiz. Bu kente bugüne kadar mahçup olmadık. Bundan sonra da olmayacağız. Eyüp Sultan'ın fatih'in manevi atmosferini yaşayarak hizmete koyulduk.

(Erdoğan, ceketini çıkarmak için salondakilerden müsaade istedi.)

Sevgili yol arkadaşlarım. Bizi büyük düşünmeyi hizmet siyasetini bu şehir öğretti. Ak Parti'nin temelleri bu şehirde atıldı. Bu şehirden çıkarak Türkiye yollarına düştük. Uzun ince bir yoldayız dedik çıktık yola...

Siyaset AK Parti sayesinde hizmet üretebilme çözüm üretebilme yoluna koyuldu. Türkiye dünyanın en güçlü hükümetleri ile

Uçurumun kenarındaki ülkeyi 6.5 yılda adından övgüyle söz edilen dünya ülkesi haline getirdik. Türkiye'ye yeni kulvarlar yeni imkan sahaları açtık.

Tam 6.5 yıldır, Ak Parti'yi yoldan çıkarmak için üzerimize geldiler. Çetelerle mafyayla üzerimize geldiler. Aslı astarı olmaz iddilarla üzerimize geldiler. Karar milletindir. Milletin takdirine başvuracağız dedik. Millet tüm bu kirli oyunlara cevabını verdi. 4 seçimde tercihini ortaya koydu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*