Erdoğan medayayı resmen bombaladı

Erdoğan medayayı resmen bombaladı.19780
  • Giriş : 14.10.2008 / 12:19:00
  • Güncelleme : 14.10.2008 / 14:46:32

Aktütün'deki okul bir ihbar nedeniyle 2 gün ara vermiştir. Öğretmensizlik diye bir durum yok, yalan!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Başbakan Erdoğan, Aktütün'de okulun ve öğretmenin olmadığını savunan medya grubunu yerden yere vurdu. Medyaya bir eleştiri de Sivas'la ilgiliydi.

Bölgedeki yapılan çalışmalar terör örgütünü aşırı rahatsız olmuştur.

Buna çanak tutanlar da var. Bir medya grubu Aktütün'de okulun ve öğretmenin olmadığını savunuyor. Oysaki Aktütün'de öğretmen de var okul da var. Bir ihbar nedeniyle okul 2 gün kapalı kaldı diye bu iddia ortaya atıldı. Hüklümete vurmaya çalışıldı. Bu ahlaksızlıktır. Bu insafsızlıktır. Onun için yalan yanlış haber yapanlar diyoruz. Bunu yapanlar kendine çeki düzen vermeli. Bunu bir gün yaparsın iki gün yaparsın. Gün gelir bu millet sizide ademe mahkum eder. Medya senaryolar kurarak üzerimize yürüyor. Bu çirkindir.

Terör gündelik hayat düzenini bozmaya çalışıyor.

Terör örgütü Ilısu barajını istemiyor. Tarih yok oluyor bahanesi gerçek değil. Daha medeni bir Hadsankeyf kuruluyor. Örgüt bunun propagandasını yapıyor.

Bu hafta Sivas'taydım. Medya yine yalan yanlış haberler verdi. Toplantı sırasında görüntüler yerine toplantı öncesi görüntüsü verdi. Havaalanından toplantı yapılan yere kadar halk iktidarımıza alkış tuttu. kabalık görülmeye değerdi. Sen ne yazarsan yaz aynel yakin her şey ortadadır.

Demokrasinin bütün kurumları kalkınmaya destek vermeli. Ülkeyi kalkındıracak yatırımlar yaptık, bunlara destek verdik. Yaptıklarımızın siyasi sonuçları görülüyor. Bu bugün terör örgütünü rahatsız etmektedir. Onları rahatsız etmeye biz devam edeceğiz. Bunda kararlıyız. istikametimizi kaybetmek terörün ekmeğine yağ sürer. Geleceğimizi teröre kurban vermeyeceğiz.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*