Erdoğan sürpriz yaptı

  • Giriş : 04.01.2007 / 00:00:00

Başbakan Erdoğan gazetecilere sürpriz yaptı

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Bazı gazeteciler Erdoğan'ın gidebileceği muhtemel adresleri ararken Erdoğan evinin yakınındaki bir pide salonunda kendisini bekleyen birkaç gazetecinin yanına giderek sohbet etti.

Dün Lübnan'da yoğun bir gün geçiren Erdoğan bugünü ise evinde dinlenerek geçirdi. Üsküdar Emniyet Mahallesi Gürgen Sokak'taki evinden 15;00 sıralarında ayrılan Erdoğan, basın mensuplarının kendisini takip etmesini istemedi. Korumalar da basın mensuplarının önünü keserek Erdoğan'ı takip etmelerini engelledi.

Bazı gazeteciler geri dönerken bazıları da Erdoğan'In gidebileceği muhtemel adresleri aramaya başladı. Ancak Erdoğan bir süre sonra Emniyet Mahallesi'ne geri geldi. Rahat bir kıyafet giyen Başbakan Erdoğan, evinin karşısında basın mensuplarının beklediği pide salona gitti. Burada birkaç gazeteci kendisini görünce şaşırdı. Bir süre sonra Erdoğan ile gazeteeciler sohbet etmeye başladı. Soru cevap şeklinde gerçekleşen sohbetin ardından Erdoğan gazeticelerle bayramlaşarak sokağa çıktı.

Mahalleden komşuları, çocuklar, markette çalışanlar derken Erdoğan, Emniyet Mahallesi'ndeki tüm esnafın dükkanına girerek onlarla bayramlaştı. Erdoğan kendisini sokakta gören vatandaşların da bayramını kutladı. Korumalarının arasında mahalledeki komşularıyla bayramlaşan Erdoğan, yaklaşık 1 saatlik küçük gezintinin ardından evine geri döndü.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious