Erdoğan taziyeye gitti!

Erdoğan taziyeye gitti!.25568
  • Giriş : 09.08.2017 / 16:33:00

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rize'de taziye ziyaretinde bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Memleketi Rize'de bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bir süre önce böbrek yetmezliği nedeniyle tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren AK Parti Rize Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Osman Karavinin ailesini ziyaret etti.

Memleketi Rizede bulunan ve geceyi Güneysu'daki konutunda geçiren Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün saat 14.00 sıralarında konutundan çıkarak bölgede bir dizi ziyaretlerde bulundu.Güneysu Futbol sahasından helikopterle havalanan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rize Limanına indi. Cumhurbaşkanı Erdoğan buradan da makam aracıyla geçen yıl İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak ile katıldığı bir programda rahatsızlanarak böbrek yetmezliği nedeniyle bir süre tedavi gördüğü Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Farabi Hastanesinde hayatını kaybeden AK Parti Rize Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Osman Karavinin ailesinin Kale Mahallesindeki evine geçti.

Erdoğan için polisler bölgede güvenlik önlemleri aldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan mahallede kendisini bekleyen vatandaşlarla tokalaşarak bir süre sohbet etti, ardından da Altın Apartmanına girerek ziyaret ettiği Karavin ailesine taziyede bulundu. Erdoğana Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Rize Valisi Erdoğan Bektaş, AK Parti Rize Milletvekilleri Hasan Karal ve Hikmet Ayar ile AK Parti Rize İl Başkanı Muhammet Avcı da eşlik etti.Yaklaşık 45 dakika taziye evinde kalan Erdoğan ve beraberindekiler daha sonra çevrede biriken kalabalığı da selamlayarak Çaykur Rizesporun Mehmet Cengiz Sosyal Tesislerine gitti.

MİLLİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*