Erdoğan: Trabzon maçı önem kazandı

Erdoğan: Trabzon maçı önem kazandı.9266
  • Giriş : 13.02.2009 / 12:15:00

Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Levent Erdoğan, ligde geçen hafta Konyaspor karşısında yaşanan puan kaybının ardından pazar günü Trabzonspor yapacakları karşılaşmanın önem kazandığını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


Erdoğan, Trabzonspor karşısında puan kaybına tahammüllerinin olmayacağını ifade ederek, ''Böyle bir lüksümüz yok. Dostça geçecek maçtan galibiyetle ayrılmak istiyoruz. Hedefimiz de bu olacak'' dedi.

Trabzonspor'un konumu itibariyle olası bir puan kaybında daha az risk yaşayacağını kaydeden Levent Erdoğan, ''Biz puan kaybı yaşarsak fark biraz daha açılacak. Ama Trabzonspor bunu yaşarsa daha az sıkıntıya girer. Karşılaşma tam anlamıyla taktik savaşı olacak. Bu maçın sorumluluğu teknik heyet ve oyuncularda olacak. Hocamızın uygulayacağı taktik maçın neticesini belirleyecektir. Artık her şeyin mükemmel gittiği düşüncesiyle karşılaşmaya çıkacağız'' diye konuştu.

-''KOMPLEKSİN AÇILIŞINDA 100. YIL ŞAMPİYONLUĞU HEYECANI YAŞADIM''-

Asbaşkan Erdoğan, BJK Fulya Süleyman Seba Kompleksi'nin açılış gecesinde 100. yıldaki şampiyonluk kadar heyecanlandığını söyledi.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün yanı sıra, Beşiktaş ve spor dünyasının önde gelen isimlerinin katıldığı güzel bir gecede kompleksi açtıklarını kaydeden Erdoğan, şunları söyledi:

''Bu gecede 100. yılda yaşadığımız şampiyonluk kadar heyecanlandım. Bu kompleksle bu sene için 15 milyon dolar gelir sağladık. Bundan sonraki senede bu gelirin 22, hatta 25 milyon dolara kadar çıkması mümkün. Bu da Avrupa dahil gayrimenkul zengini dünya kulübü olmamız yolunda katkı sağlayacaktır. Bu kompleks diğer mülklerimize ilave oldu. BJK İnönü Stadı'nı gayrimenkul kervanına kattığımızda Beşiktaş fevkalade bir konuma gelecektir.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*