Erdoğan ve Baykal'dan özel fotoğraf

Erdoğan ve Baykal'dan özel fotoğraf.14860
  • Giriş : 03.05.2009 / 06:40:00
  • Güncelleme : 02.05.2009 / 22:40:08

23 Nisan'daki törenlerde birbirlerini görmezden gelen iki lider özlenen fotoğrafı TOBB'un Genel Kurulu'nda verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Genel Kurula gelen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve CHP Genel Başkanı Deniz Baykal birbirleriyle sohbet etti.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin (TOBB) 64. Olağan Seçimli Genel Kurulu, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Spor Salonu'nda başladı. Genel Kurula Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Devlet Bakanlığına atanan Zafer Çağlayan ve TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, delegelerin alkışları arasında birlikte girdiler.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından Genel Kurul çalışmalarına başladı. Genel Kurulda TOBB'un son 8 yıllık icraatlarını içeren bir multivizyon gösterisi sunuldu.

Genel Kurul'a Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Deniz Baykal ve Zafer Çağlayan'ın yanı sıra Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, Devlet Bakanı Ali Babacan, Devlet Bakanı ve Baş Müzakereci Egemen Bağış, Maliye Bakanlığına atanan Mehmet Şimşek, Bayındırlık ve İskan Bakanlığına atanan Mustafa Demir, Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehmet Mehdi Eker, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Sanayi ve Ticaret Bakanlığına atanan Nihat Ergün, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığına atanan Taner Yıldız ile delegeler, bürokratlar ve davetliler katıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*