Erdoğan'a Antalya'da hayal kırıklığı

Erdoğan'a Antalya'da hayal kırıklığı.8599
  • Giriş : 30.03.2009 / 13:45:00
  • Güncelleme : 30.03.2009 / 13:50:34

Erdoğan 'Neticeye saygım var ama Antalya'ya 28 kere gidişim hizmetlerin açılışı içindir. Üzüntülüyüm" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Antalya'yı CHP'nin kazanmasının hatırlatılması üzerine Erdoğan, "Antalya'daki sonucu çok ama çok anormal buluyorum. Neticeye saygım var ama Antalya'ya şahsım adına 28 kere gidişim hizmetlerin açılışı içindir. Tarihinde görmediği hizmeti son 5 yıldır yerel yönetimde görmüştür. Raylı sistemlerinden tutun, yeşil alanlara kadar sahillerin temizlenmesine kadar bu dönemde bitti. Üzüntülüyüm." karşılığını verdi.

Erdoğan, AK Parti'nin tablosunu çizmeye gerek olmadığını ilke partisi olduklarını belirterek, "Şanlıurfa'da seçimi kazanan arkadaşı tekrar aday yapabilirdik. Takım oyununa giremeyecek kişi olduğu için. Aynı şey Adana için de. Biz seçimi kaybetmeyi göze alacak partiyiz. Takım oyunu içinde yer alamayacak kişileri parti içine almayız." diyerek sözlerini tamamladı.

Erdoğan, İstanbul ve Ankara'da muhaliflerin itirazlalrına da değindi:

"İstanbul ve Ankara'yla ilgili tahrik yarışı var. Bir gölge düşürme gayreti var. Az önce izledik, yok Yeni Mahalle'de seçim mahalline belediye otobüsü gelmişmiş. Çağırmışlar ki gelmiş. Onu çağıranlara sor. Bunlardan sonra kalkıp vatandaşın demokratik tercihine gölge düşürmek olmaz."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*