Erdoğan'a suikast mı yapılacaktı?

Erdoğan'a suikast mı yapılacaktı?.8444
  • Giriş : 06.04.2009 / 05:18:00
  • Güncelleme : 05.04.2009 / 23:22:53

Esrarengiz tünelin sırrı çözülemedi ama tünelin ucu Erdoğan'ın açılışını yapacağı iddia edilen hastaneye doğru gidiyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Üsküdar Tantavi Tüneli yakınında bulunan ve kazma ile kazıldığı anlaşılan küçük tünelin esrarı çözülemedi. Ancak tünelin ucunun yakın bir zamanda açılışı yapılması beklenen Erdem Hastanesi'ne doğru gittiği anlaşıldı.

Erdem Hastanesi güvenlik görevlilerinin ihbarı sonucu bulunan tünel girişinde polis ve belediye ekiplerinin kazı çalışmaları devam ediyor. Bir iş makinesi vasıtasıyla tünelin ağzı genişletildi. İSKİ'ye bağlı kanal görüntülme robotu ile de tünelin içi incelendi. Yaklaşık yarım metre yüksekliğinde, bir kişinin rahatlıkla sığabileceği tünelin Erdem Hastanesi'ne doğru gittiği öğrenildi. Sözkonusu hastanenin açılışının önümüzdeki ay içerisinde törenle yapılacağı belirtildi.

Tünel birkaç gün önce Erdem Hastanesi güvenlik görevlilerinin kazı yapan 3 kişiyi farketmesiyle ortaya çıktı. Güvenlik görevlilerinin polise haber vermesinin ardından Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri bir iki gün boyunca bölgede saklanarak zanlıların gelişini bekledi. Ancak gelen giden kimsenin olmaması sonrasında kazı çalışmalarına başlandığı öğrenildi. Tünel girişinde bir eldiven, fener ve çekiç bulundu.

HASTANENİN AÇILIŞINI BAŞBAKAN ERDOĞAN MI YAPACAKTI?

Esrarengiz tünel halen inşaatı devam eden Özel Erdem Hastanesinin hemen dibinde bulunması akla bazı şüpheleri getirdi. Kısa bir süre sonra açılışı yapılacak hastanenin Başbakan Erdoğan'ın da katılacağı bir törenle hizmete gireceği iddia edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*