Erdoğan'a tam sayfa esrarengiz destek

Erdoğan'a tam sayfa esrarengiz destek.10148
  • Giriş : 07.03.2009 / 20:05:00
  • Güncelleme : 06.09.2016 / 15:09:23

Adı bugüne kadar duyulmamış bir grup her gün gazetelere Erdoğan’ı destekleyen tam sayfa ilanlar veriyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

'Değişim ve Özgürlükler Hareketi Platformu'' adı ile verilen ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı destekleyen tam sayfa ilanlar dikkat çekti. Bugüne kadar adı duyulmayan kuruluşun internet sitesinde de kimlere ait olduğuna ilişkin bir bilgi yer almıyor.

Sabah ve Yeni Şafak'ta yer alan ve Erdoğan'ın fotoğraflarına yer verilen ilanlarda, ''İçimizdeki Destan Yeniden Uyandı'' ''Başardık, Başaracağız'' ''İftar Sofrasında acıyı bal eğledik'' gibi başlıklar yer alıyor.

NE BAHANE ÜRETTİ NE MAZERETE SIĞINDI
Erdoğan için de ''Ne bahane üretti ne de mazerete sığındı. Kıbrıs'tan Davos'a, Irak'tan Gürcistan'a, İspanya'dan Kafkaslar'a kadar ülkemizi lider yapma yolunda azmini, iradesini her şart altında ortaya koydu” deniliyor.

DIŞ POLİTİK AÇILIMLARA DESTEK!
Platformun amaçları ise ''Hükümetin uyguladığı çok yönlü dış politik açılımlara destek olmak. Yapacağı çalışmalar, hazırlayacağı rapor ve yayınlarla bu açılımlarda yol gösterici bir tutum sergilemek. Dış politikada Türkiye'nin etki alanını genişletecek STK çalışmalarına destek vermek'' biçiminde sıralanıyor. Yaklaşık bir haftadır gazetelere tam sayfa ilan veren platformun maddi gücü ve kimlerden oluştuğuna ilişkin ise bir bilgi internet sitelerinde de yer almıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*