Erdoğan'dan CHP'ye 'aldatıldık' cevabı

Erdoğan'dan CHP'ye 'aldatıldık' cevabı.11464
  • Giriş : 28.06.2009 / 14:28:00

Meclis'te çıkarılan yasayla askerlerin sivil mahkemelerde yargılanmasının önü açıldı. Yasa çıktıktan sonra CHP 'aldatıldık' dedi. Erdoğan'dan ayetli cevap geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Askerlerin sivil mahkemelerde yargılanmasının yolunu açan TCK'daki düzenlemeye bir gün sonra CHP'den, "AK Parti bizi aldattı" açıklaması geldi. başbakan Erdoğan CHP'ye Kocaeli'den cevap verdi.

Başbakan Erdoğan, CHP Grup Başkanvekili Hakkı Süha Okay'ın sözlerine şöyle cevap verdi: "Geçen akşam bir kanun çıktı mecliste. Dün akşam grup başkanvekili çıkmış "AKP'nin adetidir bizi aldattı" diyor. Aklın neredeydi. Ne iş yapıyorsun sen. "Kabul edenler" dendi bütün partiler gruplarının eli kalktı. Sen neredeydin? Orada değil miydin? Söyledikleri laf "şu bizi kandırdılar. Aldattılar. Gözleri var görmez. Kulakları var duymaz. Dilleri var 24 saat geriden konuşur. Bir taraftan diyorlar ki "darbecilere karşı buyurun beraber" çalışalım. Çıkan yasa darbecilere karşı. Buyurun. AK Parti hem sınırdaki hem zihindeki mayınları temizlemeye çalışıyor."

HABER7

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*