Erdoğan’dan; 'Hayırlı olsun'

  • Giriş : 10.07.2006 / 00:00:00

Başbakan Erdoğan, yeni yapılan CHP Genel Merkezi’ni ziyaret etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, yeni yapılan CHP Genel Merkezi’ni ziyaret ediyor. Erdoğan, CHP Genel Başkanı Deniz Baykal ve kurmaylarıyla görüşüyor.

Başbakan Erdoğan’ı CHP Genel Merkezi’ne gelişinde Genel Başkan yardımcıları Eşref Erdem ve Mustafa Özyürek, görüşmenin gerçekleştiği 12’nci katın asansör çıkışında ise CHP Genel Başkanı Deniz Baykal ve Genel Sekreter Önder Sav karşıladı.

Baykal, Başbakan Erdoğan’ı beklerken basın mensuplarına, ’’burada uzun uzun fotoğraf çekin. Daha sonra ’tokalaşmadılar’ diye dedikodu yapmayın’’ diye espri yaptı.

Tokalaşma sırasında basın mensuplarının ’’bu tarafa bakar mısınız?’’ isteklerine Baykal, ’’tekrarı yok ona göre. Her iki tarafa baktık’’ derken, Başbakan Erdoğan da ’’aynı istikamete bakıyoruz’’ dedi.

Basına kapalı olarak gerçekleşen görüşmeye, Dışişleri Bakanı Abdullah Gül, Devlet Bakanı Mehmet Ali Şahin, Adalet Bakanı Cemil Çiçek, AK Parti Grup Başkanvekili Salih Kapusuz, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dengir Mir Mehmet Fırat ve Kadın Kolları Başkanı Selma Kavaf ile CHP’den Genel Sekreter Önder Sav, Genel Başkan Yardımcıları Eşref Erdem ve Mustafa Özyürek katıldı.

Erdoğan ve Baykal’ın görüşme sonrasında ortak açıklama yapmaları bekleniyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious