Erdoğan'dan kahvehane toplantısı

  • Giriş : 25.03.2009 / 00:00:00
  • Güncelleme : 24.03.2009 / 23:42:06

Zonguldak'ta partisinin 60. yerel seçim mitingine çıkan Erdoğan oturduğu semtin halkına sürpiz yapacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Başbakan Erdoğan İstanbul'da oturduğu semt olan Üsküdar'a "gece sürprizi" yapacak. Yerel seçim mitinglerinde siyasi rakiplerine üçe katlayan Erdoğan yarın akşam Üsküdar'da kahvehane toplantısı yapacak.

Hafta sonu Kazlıçeşme'de İstanbul mitingini gerçekleştiren Başbakan Erdoğan yarın Üsküdar'da yapacağı gece mitingi ise Trabzon Şalpazarılılar Derneği'nde gerçekleşecek. Çarşamba günü (yarın) akşam saat 20.30'da Üsküdar Kirazlıtepe'deki, Trabzon Şalpazarı Doruk Kiriş Köyleri Derneği Lokali'ne gelecek olan Erdoğan'ın buraya toplanacak olan kalabalığa hitap edeceği öğrenildi.

KARA: EN İYİ ŞEKİLDE AĞIRLAYACAĞIZ

AK Parti Üsküdar teşkilatının organizasyonunda gerçekleşecek gelen kahvehane toplantısı hakkında Haber 7'ye konuşan AK Parti Üsküdar Belediye Başkan adayı Mustafa Kara, "Başbakanımızın bu sıkışık gündemde bize zaman ayırması çok mutluluk verici. Üsküdar onun İstanbul'daki evi. Her zaman geldiği bu Üsküdar'da halkla Şalpazarılılar Derneği'nde buluşacak olması bizim için de büyük sürpriz oldu. Belediye başkan adayı ve bir Üsküdarlı olarak Sayın Başbakanımızı en iyi şekilde ağırlamak için elimizden geleni yapacağız" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*