Erdoğan'dan Köşk anketine ilk tepki

  • Giriş : 16.03.2007 / 00:00:00

Erdoğan, cumhurbaşkanlığı seçimi ile ilgili isim verilerek yapılan anketin parti içinde kırgınlığa neden olduğu iddialarına yanıt verdi, adaylar için ' 16 Nisanı bekleyin' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bazı isimler verilerek bir değerlendirme yapılmasının, parti içinde kırgınlığa neden olduğu yönündeki gazetecilerin sorularını yanıtlayan Başbakan Erdoğan, Herhangi bir kırgınlık yok. Kırgınlık olmaz. Bu dışarıdan uydurma.." dedi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, iki günlük istirahatin ardından cuma namazı için evinden çıktı. Erdoğan, kendisini bekleyen gazetecilerin sorularına yanıt verdi.

Erdoğan, cumhurbaşkanlığı seçimi ile ilgili sivil toplum örgütleri ile bizzat görüşmeler yapacağını daha sonra konunun parti kollarında da değerlendirileceğini kaydetti.

Nisan ayının ilk haftasına kadar bu değerlendirme ve anketlerinin süreceğini ve Nisan ayının 16'sı ile 26'sı arasında da adaylarını açıklayacağını söyledi.

Erdoğan sağlık durumunun iyi olduğunu 1-2 gün daha evinde istirahat edeceğini de ifade etti. Erdoğan, hava durmunun müsait olması halinde Çanakkale'deki anma törenlerine de katılacağını sözlerine ekledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious