Erdoğan'dan millilere taktik!

Erdoğan'dan millilere taktik!.9386
  • Giriş : 28.03.2009 / 09:43:00

Başbakan Erdoğan, "İspanya önünde presi karşı alanda başlatabilmek önemli. Kendi sahamıza kapanmak bizi çok ciddi sıkıntıya sokar" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Perşembe gecesi Show TV'de katıldığı canlı yayında Futbol hakkında da açıklamalar yaptı. "İspanya'da oynanacak milli maça gidemeyeceksiniz. Türkiye'de oynanacak rövanş maçına gidebilecek misiniz?" sorusu üzerine rövanş maçına katılmayı planladığını, Medeniyetler İttifakı çalışmalarının bulunduğunu, ancak o maça gitmeye konsantre olduğunu söyleyen Erdoğan şöyle devam etti: "Tek korkum, inşallah takımdaki sakatlar bizi fazla olumsuz etkilemez.

Bir de işin sıkıntılı tarafı, 4 gün arayla bu maçların yapılması da çok ilginç oldu. Bu iki maçın neticesi grubu ciddi manada etkileyecek. Takımımızın artık bir özgüveni oluştu. Son Avrupa Şampiyonası'ndan sonra daha da pekişti. Bu özgüven takımı rehavete götürmezse çok daha iyi olacak. Kolektif bir dayanışma içerisinde, özellikle karşı alanda presi başlatmak çok önemli.

Kendi sahamıza çekilip de oraya kapanmak bizi ciddi sıkıntıya sokar. Presi karşı alanda başlatabilirsek, tabii bu da çok ciddi bir kondisyon istiyor, iyi bir fizik güç istiyor. Bu noktada hazırsak bu işi başarırız" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*