Erdoğan'dan Rizesporlu futbolculara tebrik

  • Giriş : 11.02.2007 / 00:00:00

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Fenerbahçe galibiyetinden dolayı Çaykur Rizesporlu futbolcuları tebrik etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Güneysu Merkez Mahallesi'ndeki evinden öğle saatlerinde çıkan Başbakan Erdoğan, ilçe merkezinde hemşehrilerine veda etti. Aracından inen Başbakan Erdoğan, gençlerin 'Durma ilerle gençlik seninle' şeklindeki tezahüratları üzerine; "Durmuyoruz ilerliyoruz merak etmeyin." dedi.

GENÇLERİ PARLEMENTOYA ÇAĞIRDI

Gençlere önem verdikleri için seçilme yaşını 25'e düşürdüklerini belirten Erdoğan, gençlere; "Buradaki çalışmalarınızı en güzel şekilde yürüteceksiniz. Gençlerimizin kötü alışkanlıklara kapılmasına asla izin vermeyeceksiniz. Güzel bir şekilde çalışacaksanız ve neticesini de hep beraber alacağız, alacaksınız. Gençliği düşündüğümüz için seçilme yaşını 25'e indirdik. Onun için kaliteli bir gençlik parlamentodaki yerini almalı." diye konuştu.

Bazı hemşehrilerinin taleplerini dinleyen Erdoğan, daha sonra Ardeşen ilçesine gitmek için karayolu ile Rize'ye geldi.

ÇAYKUR RİZESPORLU FUTBOLCULARI TEBRİK ETTİ -

Kendisini Ardeşen'e götürecek olan başbakanlığa ait OBA isimli helikopterin beklediği Çaykur Rizespor Mehmet Cengiz Tesisleri'ne gelen Erdoğan, idman sahasında antrenman yapan Rizesporlu futbolcu, teknik heyet ve yöneticileri selamladı.

Yeşil Mavilileri, Fenerbahçe galibiyetinden dolayı kutlayan ve başarılar dileyen Erdoğan, futbolcularla toplu fotoğraf çektirdi. Erdoğan, futbolculardan Hasan Uğun ve Victoria'nın çocukları ile de fotoğraf çektirdi ve onlara oyuncak verdi. Erdoğan, daha sonra helikopterle Ardeşen ilçesine gitti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious