Erdoğan'dan sınır ötesi temennisi

Erdoğan'dan sınır ötesi temennisi.11030
  • Giriş : 24.02.2008 / 20:13:00

BaşbakanErdoğan, Irak'ın kuzeyinde terör örgütüne yönelik başlatılan kara harekatıyla ilgili olarak, ''Şu anda kahramanlarımız oradaki görevlerini verimli şekilde icra ediyorlar. Temennimiz odur ki, buradaki kahramanca mücadele başarıyla neticelensin'

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Başbakan Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile Atatürk Havalimanı'na gelişinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Bir gazetecinin, ''Irak'ın kuzeyinde terör örgütüne yönelik başlatılan kara harekatında bir helikopterin düştüğü ve şehitlerin bulunduğunu'' hatırlatarak, değerlendirmesini sorması üzerine Erdoğan, şunları kaydetti:

''Konuyla ilgili Genelkurmay Başkanlığımız gerekli açıklamayı yaptı. Onun için bizim farklı bir yoruma girmemize gerek yok. Şu anda kahramanlarımız, oradaki görevlerini verimli şekilde icra ediyorlar. Biz de bütün gelişmeleri sıcağı sıcağına takip ediyoruz. Temennimiz odur ki, buradaki kahramanca mücadele başarıyla neticelensin.''

Başbakan Erdoğan, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Anayasa değişikliğini onaylamasıyla ilgili değerlendirmesinin sorulması üzerine de ''Hayırlı olsun'' yanıtını verdi.

Bu arada, Erdoğan, Atatürk Havalimanı'na gelmeden önce, WOW Oteli'nde Mustafa Alkan'ın oğlu Mesut Alkan ile Haseki Hastanesi Başhekimi Haldun Erkin'in kızı Berra Erkin'in düğün törenine katılarak nikah şahitliği yaptı. Basına kapalı gerçekleştirilen törende, çiftin nikahının İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş tarafından kıyıldığı öğrenildi.

Başbakan Erdoğan, nikah töreninin ardından Medical Park Hastanesi'ne giderek, burada kalp ameliyatı geçiren hastane sahibi Ethem Sancak'ı ziyaret etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious