Erdoğan'dan 'telefon' uyarısı

  • Giriş : 01.02.2007 / 00:00:00

Erdoğan: Gece cep telefonum yastığımın altında durur.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Erdoğan, valilere telefonlarını günün 24 saatinde açık tutmaları uyarısında bulunarak, "Benim telefonum gece hemen yastığımın yanındadır. Çaldığında telefon, ben duyacağım. Çünkü biz devlet adamıyız; sorumluluğumuz gereği bunu yapmalıyız" dedi.

VALİLERE 'TELEFONU AÇ TUT' UYARISI

Erdoğan, KÖYDES ve BELDES çalışmalarının takibi için iki-üç kişiden oluşan birimler oluşturulmasına karar verdiklerini açıklayarak, "Bu birimler çalışmaları arazide kontrol edecek. Örneğin Pervari'nin bir köyüne gidecek. Oradaki köylüyle konuşacak. Çalışmalar yapıldı mı yapılmadı mı ona göre not verecek. Kime oranın kaymakamına valisine. Ondan sonra marifet iltifata tabidir" dedi.

Valilere çalışmaları yerinde takip etmeleri uyarısında bulunan Erdoğan, valilere, örneklerle yolun nasıl yapılacağını anlattı. Valilerin kendisine telefonla günün 24 saatinde ulaşabileceğini vurgulayan Erdoğan, valilerin de 24 saat ulaşılabilecek şekilde telefonlarının açık kalması uyarısında bulundu. Erdoğan, kendisinin gün boyunca telefonunun özel kalem ve korumalarında bulunduğunu ancak geceleri telefonunun yastığının baş ucunda bulundurduğunu kendisini dinleyen valilere anlattı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious