Erdoğan'dan TRT'ye kutlama mesajı

Erdoğan'dan TRT'ye kutlama mesajı.8946
  • Giriş : 31.01.2009 / 12:42:00

Erdoğan, ''Cumhuriyetimizin temel ilkelerine, milli değerlerimize bağlı ve sorumlu yayın anlayışı ile TRT, bundan sonra da milletimizin beğeni ve takdirini kazanmaya devam edecektir'' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik


Başbakanlık Basın Merkezi'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Başbakan Erdoğan, Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu'nun (TRT) televizyon yayınına başlamasının 41. yıl dönümü dolayısıyla TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin'e bir kutlama mesajı gönderdi.

Mesajda, ''TRT'nin ilkeli ve düzeyli yayın çizgisini başarıyla sürdürdüğünü'' vurgulayan Erdoğan, TRT'nin yayın hayatına başlamasının 41. yıl dönümünü kutladı.

Başbakan Erdoğan, mesajında şunları kaydetti:

''Türkiye'de televizyon yayıncılığını başlatan TRT, bu alanda temel ve öncü kurumumuz olmuş, özgün yapımlarıyla önemli ilklere imza atmıştır.

Cumhuriyetimizin temel ilkelerine, milli değerlerimize bağlı ve sorumlu yayın anlayışı ile TRT, bundan sonra da milletimizin beğeni ve takdirini kazanmaya devam edecektir.

Bugün TRT, gerçekleştirdiği yeni atılımlar ve televizyon yayıncılığında attığı yeni adımlarla ulusal alanda olduğu kadar uluslararası alanda da başarılı yayınlar yapmaktadır.

TRT'nin geniş yayın ağı, güvenilir bilgi ve haber akışıyla, şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da kaliteli ve ilkeli yayıncılığını daha da geliştirerek sürdüreceğine inanıyorum.

Bu duygularla tüm TRT mensuplarını şahsınızda kutluyor, başarılarınızın devamını diliyorum.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*