Erdoğan'ın hala unutamadığı miting

Erdoğan'ın hala unutamadığı miting .19409
  • Giriş : 21.08.2007 / 10:56:00

22 Temmuz öncesi tüm Türkiye'yi dolaşan Erdoğan'ın aklı bir mitingde kaldı. Başbakanın, 'Dillere destan dediği' miting acaba hangisiydi?

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Başbakan Erdoğan, Kanal D'de canlı yayınlanan Arena Özel Programı'na katıldı. Dündar'ın ''Seçimlerdeki yüzde 47 başarı Abdullah Gül'ün mağduriyetine bağlıysa sizin 4.5 yıllık iktidarınıza haksızlık yapılmış olmuyor mu?'' sorusu üzerine şunları kaydetti:

''Bu yüzde 47'nin ana yapısını, ana gövdesini bizim hizmetimiz teşkil eder. Bu hizmet 4 yıl 9 ay süre içerisinde Türkiye'nin 81 vilayetinde herhangi bir ayrıma gitmeden verdiğimiz hizmettir. Eğer bu hizmetler olmamış olsaydı, bu harita oluşmazdı.

Güneydoğu Anadolu'da eğer AK Parti silme varsa, bunun sebebi oralarda en ufak bir ihmalimizin olmayışından dolayıdır. Eğer ihmal olsaydı Güneydoğu, Doğu Anadolu insanı bizi bağrına basar mıydı? Basmazdı. Bizim dağ, taş demeden, en ücra köylere yaptığımız hizmetler kabul görmüştür. Bu ideolojilerin dışında bir olaydır. Hele hele Diyarbakır mitingi dillere destandır. Havaalanından, istasyon meydanına kadar orada vatandaşlarımızın Türk ve AK Parti bayraklarıyla sağlı, sollu, meydanda 70-80 bin insanın bulunmuş olması çok anlamlıydı, farklıydı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious