Erdoğan'ın ilginç Emre teklifi

Erdoğan'ın ilginç Emre teklifi .11135
  • Giriş : 04.01.2009 / 12:15:00

Emre muradına erdi şahidi Erdoğan oldu. Düğün sırasında Erdoğan, Emre'ye çok ilginç bir teklifte bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, önceki gün dünya evine giren milli futbolcu Emre Belözoğlu ve eşine, çocuk yapmaları yönünde tavsiyede bulundu

Fenerbahçe'nin milli futbolcusu Emre Belözoğlu, Tuğba Gürevin ile önceki akşam İstanbul Swissotel'de gerçekleştirilen törenle evlendi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın kıydığı nikâhta çiftin şahitliklerini, Başbakan Erdoğan, Aziz Yıldırım, Fatih Terim ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ yaptı. Emre ve eşine mutluluk dileyen Başbakan Erdoğan, sık sık halka da tekrarladığı gibi genç çifte çocuk konusunda kararlı olmaları için tavsiyelerde bulundu. Erdoğan, evlilik cüzdanını geline verirken, “Sizden 3 çocuk istiyorum” dedi.

GALATASARAY'DAN TEPKİ

Sarı-Kırmızılı yönetim, Fenerbahçe forması giyen eski futbolcuları Emre Belözoğlu'nun önceki günkü düğün törenine protesto ederek katılmadılar. Milli futbolcunun davet göndermesine karşın G.Saray Başkanı Adnan Polat ve ekibinin, geçtiğimiz günlerde yaşanan diyaloglardan duydukları rahatsızlık nedeniyle böyle bir karar aldığı belirtildi.

ARDA VE SABRİ GELDİ

Polat'ın ve yönetim kurulunun katılmadığı törendeki ilginç detaylardan biri de 'çiçekli' protestoydu. Belözoğlu'nu Galatasaray'a kazandıran isim olarak bilinen yönetici Adil Emecan'ın törene gönderdiği çiçeğin üzerinde G.Saray yöneticisi yerine Zeytinburnu Eski Belediye Başkanı ifadesinin bulunması, futbolcuya karşı bir tavır olarak yorumlandı. Emre'nin nikâh törenine G.Saray Futbol takımından sadece Arda Turan ve Sabri Sarıoğlu katıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*