Erdoğan'ın koruma müdürü artık Emniyet müdürü

Erdoğan'ın koruma müdürü artık Emniyet müdürü.8805
  • Giriş : 29.06.2009 / 23:37:00

Emniyet Genel Müdür Yardımcılığı görevine Başbakan Erdoğan'ın Koruma Müdürü getiriliyor. Aynı zamanda “78” kuşağından Ali Uzuner'in ataması için Gül'ün Çin dönüşü bekleniyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Emniyet Genel Müdürlüğü, geçtiğimiz günlerde Celalettin Cerrah ve Ercüment Yılmaz'ı da kapsayan önemli tayinlerle çalkalanmıştı.

Emniyet Genel Müdürlüğü'nün önemli koltuklarından birisine daha atama yapılması bekleniyor. “78'liler kuşağı” olarak bilinen ve Emniyet Genel Müdürlüğü'nde şuan önemli koltuklarda bulunanlara bir yenisi daha ekleniyor. Tanık Koruma Daire Başkanı Ali Uzuner'in de Emniyet'in önemli koltuklarından Genel Müdür Yardımcılığı'na getirilmesi bekleniyor. Bunun için Cumhurbaşkanı Gül'ün Çin'den dönmesi bekleniyor.

Emniyet'teki 78'liler:

Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Gülcü, Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Celal Uzunkaya, Tanık Koruma Daire Başkanı Ali Uzuner, Yabancılar Hudut İltica Daire Başkanı Mustafa İlhan, Ankara İl Emniyet Müdürü Orhan Özdemir, Konya Emniyet Müdürü Hüseyin Namal, Aksaray Emniyet Müdürü Halis Böğürcü, Kastamonu Emniyet Müdürü Yusuf Albayrak, Kayseri İl Emniyet Müdür Arif Akkale, İzmir Emniyet Müdürü Ercüment Yılmaz, Çanakkale Emniyet Müdür Ali Ekber Bektaş, Ordu Emniyet Müdürü Ali Tom.

TURKTIME

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*