Erdoğan'ın samimiyetinden etkilenmiş

Erdoğan'ın samimiyetinden etkilenmiş.11889
  • Giriş : 12.10.2008 / 14:41:00

Tayyip Erdoğan’ı programına konuk eden Hülya Avşar, Başbakan ile ilgili izlenimlerini anlattı. Erdoğan'ın bazı davranışları Avşar kızını çok etkilemiş.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Sanem Altan'ın Hülya Avşar'la yaptığı röportajdaki ilgili bölüm...

Tayyip Erdoğan'ın Hülya Avşar'ın programına konuk olması günlerce konuşulmuştu. Avşar, Erdoğan'ı nasıl ikna ettiğini ise şöyle anlattı:

“Rahmetli Osman Yağmurdereli'nin aracı olduğunu söylediler ama hiç alakası yok. Hiçbir aracı yok gerçekten. Bir anda aklıma geldi, telefon numaralarını araştırdım, aradım, adımı bıraktım. İki saat sonra bizzat kendisi döndü bana. Bu çok önemli bir şey benim için. Hülya Avşar olmamdan dolayı değil, bir bayan olduğum için, bir insan olduğum için... Çok hoşuma gitti. Şok oldum kendisi arayınca. Aramaya da bilirdi. Beni çok çok çok şaşırttı. Çünkü hayata farklı bakış açısı olduğu için başka türlü davranabilirdi. Söylediği tarihte, söylediği saatte çok profesyonel bir anlayışla buluşma gerçekleşti. Hiçbir aksama olmadı. Soruları önceden istediler ama formalite icabı olduğu çok belliydi. Çok uzun zamandır ortaya çıkmamış duyguları var Tayyip Erdoğan'ın. Bir destek verilse belki hüngür hüngür ağlar. Bunları hissettim. Ürkek bir kedi gibi amatör bir tarafı vardı. Çocuk tarafı çok fazla. Çok dolu, kendini çok tutuyor. İçi öyle dolu ki içim acıdı aslında. Zaman zaman onunla oturup dertlerini dinlemek isterim aslında. Bunları hissettim. Karşıma sert profesyonel bir başbakan oturmadı, bir insan oturdu. Düşüncelerinin bazılarını sonuna kadar destekliyorum. Bazılarına tamamen karşıyım ama bunları hissettiğim için gönlümdeki yeri çok farklı bir yerde. Tayyip Erdoğan ve Emine Hanım benim için çok özeller gerçekten. Röportaj sonrası kahve içtik. Zehra'yı sordu, Sadettin'e selam iletti. ”Hadi artık evlenin“ dedi. Bunlar bana çok samimi geldi.

3 Aralık'ta da Hayrinüsa Hanım konuğum olacak. Çok sevindim onun da kabul ettiğine. Cumhurbaşkanın eşi olmaktan çok, çok genç yaşta evlenmiş olması beni çok daha fazla ilgilendiriyor. Kadın kadına bir şeyi merak ediyorum.”

VATAN

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*