Erem: Kadın olarak başarımı çekemediler

  • Giriş : 06.04.2007 / 00:00:00

CNR Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda Erem, son 3 yıldır hukuk dışı dayatmalar ve insafsız ithamlarla muhatap olduğunu söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Elde ettiği başarılarla giderek sektörün lideri konumuna geldiğini aktaran Erem, bir kadın olarak bu kadar başarılı olmasını çekemeyenlerin hakkında karalama kampanyası başlattığını iddia etti. Trilyonluk kirayı peşin vermesine rağmen sebepsiz yere Fuar Merkezi'ni boşaltmasının istendiğini öne süren Erem, en son olarak mali polisin devreye sokulduğunu savundu.

CNR Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda Erem yazılı açıklama yaparak, hakkındaki iddialara cevap verdi. Erem, medyada yer alan haberlerin kendilerine çok büyük üzüntü verdiğini söyledi. Fuar şirketini, 1993 yılında bütün mal varlığına ipotek koydurarak hiç kimsenin katılmadığı bir ihale ile kazandığını aktaran Erem, 22 yıllık mücadele sayesinde CNR Holding'i kurduğunu dile getirdi.

"KADIN OLARAK BAŞARILI OLMAMI ÇEKEMEYENLER HAKKIMDA KARALAMA KAMPANYASI BAŞLATTI"

Açıklamada, kadın olarak başarılı olmasını ve her geçen gün sektörün lideri konumuna gelmesini çekemeyenlerin kendisi hakkında karalama kampanyası başlattığını öne süren Erem, "Ancak başarılarım ve giderek sektörün lideri konumuna gelmem ve bunu bir kadın olarak yalnız başıma başarmam bazı çevrelerin ilgisini fazlası ile çekti ve hakkımda bir karalama kampanyası başlatılmasın neden oldu. 2004 yılından beri sistematik olarak uygulanan bu yıkım stratejisi sürecinde önce her yıl dünyanın ve Türkiye'nin perk çok önemli fuarının gerçekleştirildiği merkezden trilyonlarca lira kirayı peşin olarak ödememe rağmen nedensiz olarak çıkmam istendi, daha sonra CNR tabela standı buldozerlerle yıkıldı ve son olarak mali polis devreye sokuldu." ifadelerini kullandı.

22 yıllık iş yaşamında hiçbir sorun yaşamamasına rağmen son üç yılda hukuk dışı dayatmalarla karşı karşıya kaldığını ileri süren Erem açıklamasını söyle sürdürdü: "Uygulamaya sokulmuş olan bilinen karalama kampanyasına karşın satışlarımızda bir aksama olmadığı görüldüğünde iş dünyasındaki itibarımın sarsılmadığını anlıyorum. Doğru yoldayım ve yalnız değilim. Kendi teşebbüs gücümle bütün yaşamımı yönlendirdiğim davamda şimdiye kadar olduğu gibi bu günden sonra da başarılı olacağıma tam olarak inanıyorum."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious