Eren'in hedefi Beşiktaş

Eren'in hedefi Beşiktaş.13583
  • Giriş : 13.06.2008 / 14:28:00
  • Güncelleme : 13.06.2008 / 16:58:32

İsviçre Milli Takımı'nın 20 yaşındaki Türk yıldızı, "Yeni sezonda siyah-beyazlı formayı terletmek beni mutlu eder" diye konuştu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

İsviçre Milli Takımı'nın 20 yaşındaki Türk yıldızı, "Yeni sezonda siyah-beyazlı formayı terletmek beni mutlu eder" diye konuştu.

Beşiktaş'ın transfer listesindeki isimlerden biri olan Eren Derdiyok, siyah-beyazlı takımda forma giymek istediğini dile getirdi. İsviçre milli maçında, Hakan Yakın'ın attığı golün asistini yapan Eren, maç sonrası "Bize 'Gelin Türkiye için oynayın' demediler. Kendi ülkemize gol attık ama sevincimizi dışa vurmadan içimizden sevindik. Çünkü biz Türk'üz, Türk bayrağına ve milletine büyük saygı duyuyoruz. Ben de seneye Beşiktaş formasını giymekten gurur duyarım" dedi.

TRABZON'A GİTMEDİM

Geçen sezon sadece Trabzon'dan teklif aldığını ifade eden Eren şöyle konuştu: "O teklifi de takımda yer bulamam korkusuyla kabul etmedim. Siyah- beyazlıların benimle ilgilendiği biliyorum. Şimdi en büyük hedefim Beşiktaş formasını giymek. Umarım sezon başlamadan ve transfer sezonu kapanmadan bu gerçekleşir. Bundan sonra Futbol becerimi, Beşiktaş forması altında göstermeyi çok istiyorum."

EREN DERDiYOK KiMDiR?

Doğum tarihi: 12 Haziran 1988
Doğum yeri: İsviçre
Boyu: 1.90 m
Kilosu: 80 kg
Mevki: Forvet
Kariyeri: 42 maç / 51 gol
Milli takım: 5 maç / 1 gol
Kulübü: Basel

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious