Ergenekon avukatlığı işe yaradı!

Ergenekon avukatlığı işe yaradı!.8975
  • Giriş : 28.02.2009 / 14:27:00

CHP lideri Baykal Ergenekon davasında yaptığı avukatlığın semeresini almaya başladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İşçi Partisi (İP) Genel Başkan Yardımcısı Erkan Önsel, İstanbul'da aday çıkartmayarak, CHP'nin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nu destekleyeceklerini açıkladı.

Önsel, partisinin İstanbul İl Genel Meclisi adaylarını açıklamak üzere Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Lokali'nde düzenlediği basın toplantısında, yerel seçimlerde partisinin temel politikasının, belediyeleri ''AK Parti ve bölücülükten kurtarmak'' olduğunu söyledi.

Önsel, ''İstanbul'da büyükşehir belediyesini AKP'den kurtarmak için en güçlü aday Kemal Kılıçdaroğlu etrafında oylarımızı birleştirelim. İstanbul belediyelerinde her seçim döneminde AK Parti'ye ve 'bölücülüğe' karşı hangi partiden olursa olsun en güçlü adaya oy verme politikası, milletimizin talebidir'' dedi.

Önsel, daha sonra aralarında Prof. Dr. Ahmet Ercan, Prof. Dr. Zerrin Bayraktar, emekli Savcı Sait Türel'in de bulunduğu İl Genel Meclisi adaylarını açıkladı.

Basın toplantısına, İP Genel Başkan Yardımcısı emekli General Servet Cömert ile ''Ergenekon'' soruşturması kapsamında tutuklu olan İP Merkez Karar Kurulu üyesi Mehmet Adnan Akfırat'ın İstanbul İl Teşkilatı'nda yönetici olan eşi Emine Akfırat da katıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*