Ergenekon'da 18'inci duruşma

Ergenekon'da 18'inci duruşma.11944
  • Giriş : 24.11.2008 / 10:26:00

Ergenekon davasının 18'inci duruşmasına başlandı. Duruşmaya, tutuklu sanık İsmail Yıldız'ın çapraz sorgusunun yapılmasıyla devam ediliyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesince, Silivri Ceza İnfaz Kurumları Yerleşkesi'nde görülen davanın bugünkü duruşmasına, emekli Tuğgeneral Veli Küçük'ün de aralarında bulunduğu 41 tutuklu sanık katıldı. Sevgi Erenerol'un da yer aldığı 4 tutuklu sanık ise duruşmaya gelmedi.

Başka suçtan tutuklu Semih Tufan Gülaltay'ın katılmadığı duruşmada, tutuksuz sanıklardan Güler Kömürcü Öztürk, Rafet Arslan, İsmail Eksik, Hayrullah Mahmud Özgür ve Zeki Yurdakul Çağman da hazır bulundu.

Duruşmaya, tutuklu sanık İsmail Yıldız'ın çapraz sorgusunun yapılmasıyla devam ediliyor.

-DURUŞMA SALONU GENİŞLETİLDİ-

Bu arada, duruşma salonunun arka bölümünde sürdürülen genişletme çalışmalarının tamamlandığı ve genişletilen bölümün de duruşma salonuna katıldığı, duruşma salonunda izleyici ve basın mensuplarına ayrılan sandalyelerin bu bölüme alındığı görüldü.

Öte yandan, cezaevi yerleşkesi önünde kurulan ve televizyon kanallarının yayınlarında kullandığı çadırların büyük bölümünün önceki günkü şiddetli lodosta yıkıldığı ve zarar gördüğü dikkati çekti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*