Ergenekon'da 3 kişi serbest

Ergenekon'da 3 kişi serbest.17967
  • Giriş : 28.10.2008 / 14:24:00

Ergenekon soruşturması kapsamında gözaltına alınan Merdan Yanardağ'ın da aralarında bulunduğu 3 kişi savcılık sorgusunun ardından serbest bırakıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Ergenekon soruşturması kapsamında gözaltına alınan Merdan Yanardağ ile Tuncay Özkan'ın yakın çalışma arkadaşları adliyeye çıkartıldı.
Ergenekon soruşturması kapsamında pazar sabahı gözaltına alınan Merdan Yanardağ, Tuncay Özkan'ın sekreteri Anet Sahakyan, Kanalbiz Bilgi İşlem Müdürü Fuat Karip ve Şener Öztürk'ün Terörle Mücadele Şubesi tarafından yapılan sorgulaması bu sabah saatlerinde sona erdi.

SEKRETER EMNİYETTEN SERBEST BIRAKILDI

Tuncay Özkan'ın sekreteri Anet Sahakyan soruşturmayı sürdüren savcı Zekeriya Öz'ün talimatı ile İstanbul Emniyet müdürlüğünden serbest bırakıldı.
Merdan Yanardağ, Fuat Karip ve Şener Öztürk ise Beşiktaş'ta bulunan İstanbul Ağır Ceza Mahkemesine getirildiler. Gözaltında bulunan üç kişi sağlık kontrolü için burada bulunan Adli Tıp doktoruna çıkartıldı.

TOPLUMU SİNDİRMEK İSTİYORLAR

Adliyede, adli tabiplikte sağlık kontrolünden geçirilen 3 kişi, daha sonra savcılık katına çıkartıldı. Bu kişilerden Merdan Yanardağ, adli tabiplikten çıkarken, ''Toplumu sindirmek istiyorlar. Muhalefetsiz bir Türkiye yaratmak istiyorlar'' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*