Ergün Penbe'nin durumu belirsiz

Ergün Penbe'nin durumu belirsiz.13056
  • Giriş : 04.06.2009 / 12:18:00

Süper Lig'e veda ederek Bank Asya 1. Lig'e düşen Hacettepe'nin teknik sorumlusu Ergün Penbe, takımdaki göreviyle ilgili henüz yönetimle görüşmediğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ergün Penbe, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Hacettepe'de ilk antrenörlük deneyimini yaşadığını belirtti. Futbolda Birinci Lig kariyerine de Gençlerbirliği'nde başladığını anımsatan Penbe, şunları kaydetti:

''İlk antrenörlük deneyimime de aynı camiadaki Hacettepe'de başladım. Benim de ilk deneyimim olduğu için hem yöneticiler, hem de futbolcular yardımcı olmaya çalıştı. 8 ay süreyle görev aldığım camiada güzel günlerimiz oldu. Benim için Hacettepe bir başlangıçtı. Bunun için iyi bir adreste başladığımı düşünüyorum. Bana bu görevi veren ve imkanları sağlayanlara teşekkür ediyorum. Kimse annesinin karnından antrenör olarak doğmuyor. Bir yerde başlamam ve nerede başladığım da önemliydi. Ben Hacettepe'de başladığım için kendimi şanslı hissediyorum. Benim için iyi bir eğitim safhası oldu.''

Hacettepe ile yollarını ayırdıkları yönünde gazetelerde yer alan haberlerle ilgili olarak da Penbe, ''Yönetimle henüz bir konuşma yapmadık. Ayrıca yönetim de bana bu konuda bildirimde bulunmadı'' diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*