Ergün'ün hedefi GS teknik direktörlüğü

Ergün'ün hedefi GS teknik direktörlüğü .10712
  • Giriş : 02.10.2007 / 11:38:00

Büyük başarılar yaşadığı Galatasaray'dan sezon başında gönderilen Ergün Penbe, sarı-kırmızılı takıma teknik direktör veya başka bir mevkide hizmet etmeyi hedeflediğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ergün, Galatasaray'da bazı kişilere kırgın olduğunu belirterek, "ama o camiayı çok seviyorum. Ergün Penbe'yi Ergün Penbe yapan o camiadır. Kişilere olan kırgınlığım camiayı kesinlikle ilgilendirmez" dedi.

Deneyimli oyuncu, "futbolumun son dönemlerindeyim. Amacım Galatasaray'a teknik direktör ya da başka bir mevkide hizmet etmek" diye konuştu.

Gaziantepspor'a giderken tedirginlik yaşadığını ifade eden Ergün, "arkadaşlarım beni çok çabuk kabullendiler. Çok iyi bir arkadaşlık ortamı var ve Gaziantep halkı beni çok iyi sahiplendi. Böyle bir değişikliğe ihtiyacım varmış. Üzüldüğüm tek şey sakatlığım ve takımdan ayrı çalışmam" dedi.

Sarı-kırmızılı camiaya 13 yıl hizmet ettiğini kaydeden Ergün Penbe, "gelen gideni aratır diye bir laf vardır. İnşallah bizi aramazlar Kulüpten gönül rahatlığıyla ayrıldım. En iyi şekilde hizmet ettiğime inanıyorum" ifadelerini kullandı.

Süper Lig'de geride kalan haftalarda çok iyi bir Futbol sergilenmediğini savunan Ergün, hücumdaki organizasyonlar ve girilen pozisyonlar açısından Galatasaray'ın ön plana çıktığını söyledi.

Ligin çok uzun bir maraton olduğunu vurgulayan Ergün, "Fenerbahçe geçen sezon da lige kötü başlamıştı. Ama daha sonra toparladı. Gönlümden geçen Galatasaray'ın şampiyon olması ve Gaziantepspor'un ligi iyi bir yerde bitirmesi" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious