Erkan Can: Zırt pırt sinema filmi olmaz

Erkan Can: Zırt pırt sinema filmi olmaz.12970
  • Giriş : 23.06.2008 / 21:24:00

Türk Sineması'nın önemli isimlerinden Erkan Can, çok sık sinema filminde yer almayı artık düşünmediğini belirterek, "Zırt pırt sinema filmi olmaz" diye konuştu...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kanal D'de yayınlanan Düğün Şarkıcısı dizisinde rol alan Erkan Can, Başak Sayan'ın tv8'deki 'Kayıt Dışı' programına konuştu.

Yeni başlayan dizinin reytinglerinin iyi olduğunu belirten Erkan Can, bundan böyle çok sık sinema filmi çekmeyeceğini söyledi. Can, "Sinema filmleri şimdiye kadar sıktı ama bundan sonra da çok sık sinema filmi çeceğimi zannetmiyorum. Bana göre zırt pırt sinema filmi olmaz" diye konuştu.

Bundan sonra sinema filmi konusunda daha seçici davranacağını anlatan Erkan Can, senede 1 veya 2 tane filmde yer almayı düşündüğünü belirtti.

DİZİ SÜRELERİ DÜŞÜRÜLSÜN

Dizilerin sürelerinin uzunluğuna dikkat çeken Erkan Can, daha güzel diziler yapılabilmesi için sürenin düşürülmesi gerektiğini belirtti.

GENÇLER ÇOK ŞANSLI

Türk filmlerinin dünyada gösterildiğini ve gençlerin bu entegrasyon nedeniyle daha şanslı olduğunu ifade eden Erkan Can, "Türk Sineması da var deniyor artık. Biz de çok hikaye var, Anadolu'da çok hikaye var. Bunlar çekilecek ve gençler çok iyi geliyor. Akıllı, donanımlı çocuklar var" dedi.

TELEVİZYONGAZETESİ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious