Erkan Mumcu: Anavatan 'kelle' pazarlığı yapmayacak

Erkan Mumcu: Anavatan 'kelle' pazarlığı yapmayacak.10344
  • Giriş : 07.06.2007 / 18:27:00
  • Güncelleme : 07.06.2007 / 18:31:17

Mumcu, "Aday listelerinde kelle pazarlığı yapmak birleşme sürecine zarar verir." dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Mumcu, "Gelinen noktada bütünleşmenin sorumluluğunu Ağara bırakıyoruz" dedi

'Anavatan Partisi yapabileceği fedakarlığın sonuna gelmiştir.' diyen Mumcu, 'Anavatan'ın onurunu korumak benim görevimdir. Sorumluluk aday listelerini belirleyecek olan komisyonundur' dedi.

ANAVATAN VE DP BÜTÜNLEŞME KONUSUNDA MUTABAKATA VARDI

ANAVATAN Genel Başkanı Erkan Mumcu, DP Genel Başkanı Mehmet Ağar ile yaptıkları telefon görüşmesinde bütünleşmenin yeniden canlandırılması konusunda mutabık kaldıklarını söyledi.

ANAVATAN Genel Başkanı Mumcu, partisinin MKYK toplantısı öncesinde parti genel merkezinde sağda bütünleşme ile ilgili açıklama yaptı. Dün DP Genel Başkanı Ağar ile telefon görüşmesi yaptıklarını hatırlatan Mumcu, bu görüşmelerde bütünleşmeyi yeniden canlandırma konusunda mutabık kaldıklarını belirtti.

Seçim listeleri konusunda tüm inisiyatifi Ağar'a bıraktıklarını dile getiren Mumcu, bütünleşmenin kelle pazarlığına dönüşmesinin sürece zarar vereceğini söyledi. Mumcu, "ANAVATAN pazarlık tavrı içinde olmayacaktır" dedi.

Kendisinin basit sadece bir üyelikten başka bir görev istemediğini kaydeden Mumcu, bütünleşmenin krize dönüştüğü ortamda kendisi ve ailesi hakkında ortaya atılan iddialardan da büyük üzüntü duyduğunu ifade etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious