Erkan Zengin'in hedefi kalıcı olmak

Erkan Zengin'in hedefi kalıcı olmak.11310
  • Giriş : 03.02.2009 / 13:30:00

Beşiktaş'ın, İsveç'in Hammarby takımından sezon sonuna kadar kiraladığı Erkan Zengin, siyah-beyazlı takımda kalıcı olmak istediğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik


Erkan, Beşiktaş Dergisi'nin şubat ayı sayısında yer alan röportajında, siyah-beyazlı takımın kendisine transfer teklifi yaptığı zaman çok sevindiğini belirterek, ''Çok gururlandım ve mutlu oldum. Her şey aslında çok hızlı gelişti. Ben bu kadar hızlı gelişeceğini beklemiyordum. Kiralık olarak geldim. Ama kesinlikle kalıcı olmak istiyorum. Bunun için çok çalışacağım. Antrenmanlarda kendimi hocama gösterip, formayı giymek ve burada kalıcı olmak istiyorum'' diye konuştu.

Hızlı bir futbolcu olduğunu ve çalım atmayı sevdiğini anlatan Erkan, ''Teke tek kaldığım pozisyonlarda çalımımı atar, devam ederim. Sağ kanatta hem ofansif hem de defansif oynayabilirim. Kimseyi benim bulunduğum kanattan geçirmemek için ölümüne oynarım'' dedi.

Beşiktaş taraftarını ''muhteşem'' olarak nitelendiren Erkan, sözlerini şöyle tamamladı:

''Onların önünde Futbol oynamak eminim çok keyifli olacaktır. Bunun için sabırsızlanıyorum. Ama taraftarlarımızın da bana zaman vermesini istiyorum. Çünkü geldiğim ligin takvimi buradan farklı. Üç hafta izinliydim, bir hafta antrenman yapıp Beşiktaş'a geldim.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*