Erkeğin niyeti ayağından belli olur!

Erkeğin niyeti ayağından belli olur!.8445
  • Giriş : 01.03.2008 / 11:45:00
  • Güncelleme : 01.03.2008 / 12:00:08

Erkeklerin karakter analizi ayaklarından yapılabiliyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Uzmanların ilk iş ayaklarına bakmak olmuş ve ayağın profilinden erkeklerin maceracı mı, evcil mi, yalancı mı olabileceği saptanmış. Kadınlara da erkeğin ayağına bakıp karakter analizi yapmak kalmış!

İngiliz araştırmacı Jane Sheehan, erkeklerin ayak tabanlarındaki izlerden ve parmak şekillerinden cinsel dürtülerinin açığa çıktığını söyledi.

İşte erkek ayaklarının anlattıkları:

Başparmak

Etli ve büyükse sizi kendinden daha çok düşünür. Samimi ve sadıktır. Başparmak genişledikçe, o kadar çok sırlarını sizinle paylaşır. Ancak; sadece üstteki kemiği büyükse soğuk bir kişiliğe sahip olur.

Taban

Taban oyuğu az olan erkekler yalnız kalamaz. Sosyal desteğe ihtiyaçları olur. Düztabanlar ise kararsızdır. Sık sık partner değiştirir.

Parmak uçları

Bükük bir şekli varsa yalan söylemeye oldukça yatkın anlamına gelir. Hatta yalan söylediklerinde de parmaklarının uçları kıpırdar.

Küçük ayak parmağı

Küçük ayak parmaklarını diğer parmaklarından ayrı olarak oynatabilenler maceraperestir. Bu tür erkekleri elde tutmak ve sıkılmamasını sağlamak için sürprizler yapmalısınız.

Ayak büyüklüğü

Taraklı ve büyük ayaklara sahip olan erkekler aldatmaya yatkındır. Küçük ayaklı erkekler daha tehlikelidir. Aldatmayı bir alışkanlık haline getirirler. Güzel kadınlara düşkündürler.

BUGÜN

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious