Erkeklere güvenmiyorum

  • Giriş : 07.10.2006 / 00:00:00

Rolü gereği erkek düşmanını canlandıran Seray Sever, gerçekte de dizideki gibi tavrı olduğunu itiraf etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik


Sever "Benim için çok keyifli, dişi bir rol. Son 1,5 yıldır sevgilim yok ama erkeklere pek güvendiğimi söyleyemem gerçekte de erkeklere karşı dizideki gibi bir tavrım var ' diyen Sever, 'Ben her zaman kadın tarafıyım. Kadını kolluyorum' dedi.

Ben bu dizi için sarışına döndüm ve koyu renk sevdiğim halde gittim yönetmen istedi diye sarıya boyattım. Kurtlar vadisi'nde kırmızıydı. Oyunculuk böyle bir değişim. Necati'ye direk birşey demiyorum. Halkın izleyip kabul ettiği bir dizi. Ben ilk başlarda onun oyunculuğu olmadığı için birabir biliyorum uzun sürüyordu sahnelerimiz, ne diyeyim ki! Elektriğimiz tutmadı, enerjimi de belli etmeşimdir. sevmiyor sıkıntım yok tabii de durum böyleydi. Son bölümlerinde o da gelişti, iyi bir ekip ile çalıştı ve dizi reyting rekorları kırdı. Ben baştaki bölümler için söylemiştim. yanlış anlaşılmasın' dedi.

İPEK SUSSUN! O KARIŞMASIN!

Kurtlar Vadisi dizisinde 'Çakır' karakterinin yani Oktay Kaynarca'nın karısı rolündeki İpek Tenolcay'ın Seray Sever'in açıklamalarına 'İnsan yemek yediği kabı pisletmez' sözüne Sever, tepki göstererek, 'İpek sussun! O karışmasın' dedi...

Benim ekmek yediğim kap değil. Ben Osman Sınav ile bir anlaşmaya girdim. Necati Şaşmaz'da bir oyuncuydu. Artı oyuncu değil yapımcı olsaydı da insanların fikirleri var. Birşeye girerken başka bir şey hayal ediyorsun ama olmayabiliyor. Osman Sınav o diziye başlarken bizi ikna etti, ben Oktay ve Selçuk Yöntem, imza atmayız' demişti. ' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious