Erman hoca zengin etti!

  • Giriş : 09.03.2009 / 18:38:00

Ünlü futbol yorumcusu Erman Toroğlu, hamalı nasıl zengin yaptı?

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Eski futbolcu ve hakem Erman Toroğlu, Maraton programında halde çalışan bir hamalı nasıl zengin yaptığını anlattı.

Lig TV'de ekrana gelen Maraton programında çeşitli söylemleri ile medyanın gündemine gelen Erman Toroğlu, bu sefer canlı yayında anlattığı bir hikaye ile dikkat çekti.

Televizyon Gazetesi'nin haberine göre; Lotodan 45-50 milyon TL (Süper Loto'dan esinleniyor) çıkacak bir kişinin sapıtacağını söyleyen Erman Toroğlu, yıllar önce bir hamalın Spor Toto'dan sayesinde nasıl zengin olduğunu şöyle anlattı:

"67 senesi Güneşspor'da oynuyorum. O hafta PTT, o Ertan'lı, Feridun'lu takım var ya. Cumartesi günü Fener'i 2-1 yendiler, sağ açık Yaşar'lı takım... Sürpriz ama aman aman sürpriz değil, PTT iyi takım. Ben o zaman Güneşspor'da oynuyorum, Edirne ile oynuyoruz hocam; banko Edirne vermiş... 35'ten bi koydum gitti çatala, çamurda saha. 1-0 bitti. Hocam Spor Toto'dan, 13'tü o zaman, en ikramiye İstanbul'dan toptancı halinden bir hamala çıktı. Benim o golle. Ben de diyorum ki, adam bize bi 30-40 atsa bir ev alırım o zaman. Büyük sürpriz o maç. 10 gün sonra duydum, karıyı boşamış o mal. İyilik yapmamışız, bize de bir şey yamadı.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*