Erman Toroğlu Baykal'ı bombaladı

Erman Toroğlu Baykal'ı bombaladı.10121
  • Giriş : 05.09.2008 / 16:17:00

Erman Toroğlu, Deniz Baykal'ı sert dille eleştirdi! İşte o sözler:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Spor yorumcusu Erman Toroğlu ve Lig TV Genel Yayın Yönetmeni Şansal Büyüka'nın gözlerinin ilasik yöntemine uygun olup olmadığı Dünya Göz Hastanesi'nde kontrol edildi.

Toroğlu ve Büyüka'nın tüm göz tetkikleri son teknoloji cihazlarla gerçekleştirildi. Göz muayenesinin ardından düzenlenen basın toplantısında spor yorumcusu Erman Toroğlu, Ermenistan ile Türkiye arasında oynanacak olan Dünya Kupası Grup Eleme maçıyla ilgili değerlendirmede bulundu. Türkiye'nin Ermenistan'ı farklı yenmesi gerektiğini ifade eden Erman Toroğlu, "Biz Futbol kalitesi olarak Ermenistan'dan çok daha iyiyiz. Normalde orada oynadığımız maçta 5-6 gol atarak rakibimizi farklı mağlup etmemiz gerek. Tabi bunu yapmak için de futbolcular daha özverili ve iki kat performansla oynamalı. Yoksa bu bize ters tepebilir" diye konuştu.

"Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Ermenistan'a gidecek olmasını nasıl değerlendiriyorsunuz ?" sorusu üzerine Erman Toroğlu, "Ermenistan dünyanın kabul ettiği bir devlet, bunu biz de kabul ediyoruz. CHP Lideri Deniz Baykal her zamanki gibi muhalefet yapıyor ve bu gezinin altında bir şeyler arıyor. Cumhurbaşkanı da doğal olarak gidebilir. Petrol, doğalgaz gibi önemli rezervlerden bahsediyorsak herzaman birbirimize muhtacız. Bir gün bu sürtüşme mutlaka bitecektir" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*