Erman Toroğlu'ndan Carlos'un şutuna fıkralı yorum

  • Giriş : 18.02.2008 / 11:08:00

Türkiye, Roberto Carlos'un 37 metrelik füzesini konuşurken, müthiş şut için en ilginç yorum Erman Toroğlu'ndan geldi. Önce Carlos'un topa vuruş tekniğini anlatan Toroğlu ardından bir fıkrayla programa renk kattı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

CARLOS'U İNEK GİBİ SAĞACAKSIN!

ŞANSAL BÜYÜKA: Ama golleri de hep sol kanattan yiyorlar… Roberto Carlos’un fasolu bir şutu vardı hocam…
ERMAN TOROĞLU: Sert kesme sol dış vurunca kavis alıyor top…
ŞANSAL BÜYÜKA: Hocam bilardo topu gibi…
ERMAN TOROĞLU: Vurduğu anda bile son çıkış noktasında bile temas ediyor topa… Fırıncı küreği gibi ayak!.. Fenerli futbolcuların yerinde olsam “Roberto abi şunu bana göstersene'' derim… Rica edeceksin… Bedava ya bedava!.. Roberto Carlos’u inek gibi sağacaksın afedersin!.. Onun için alıyorlar bu futbolcuları… Carlos’un yaptığını anlatamazsın.. O zaman ne yapacaksın? Ondan yardım isteyeceksin.

TOROĞLU: Bir fıkra geldi aklıma anlatayım: Köyde kadın kocasına demişki 'Bey çok hastayım, şu ineği sen sağsana.' Adam 'Hanım ben bilmiyorum, sağamam' demiş. Kadın 'Koy kovayı sık işte ben nasıl yapıyorsam' demiş. Adam denemiş fakat sıkınca inek kuyruğuyla kovayı devirmiş. Bir daha koyuyor, bir daha deviriyor inek. Bakıyor böyle olmayacak, çıkartıyor kemeri bağlıyor hayvanın kuyruğuna, tavana asıyor. O sırada karısı geliyor içeriye sağıyor mu diye bakmak için. Tam o sırada adamın pantolonu düşüyor yere. Kadına diyorki 'Ya hanım bunu sana nasıl anlatayım. Anlatamazsın, Roberto Carlos'un yaptığını anlatamazsın. O zaman ne yapacaksın? Adamın yaptığını yaptıracaksın. Öğreneceksin adamdan ayıp değil bu.

CARLOS DAHA NE YAPSIN?

ŞANSAL BÜYÜKA: Burnundan kıl aldırmayan bir adam değil hocam zaten.. Peki savunmadaki açıklarını ne yapacaksın diyorlar…
ERMAN TOROĞLU: Roberto Carlos daha ne yapsın? Heme gidip şut çeksin istiyorlar hem de defansı zayıf diyorlar… Orada Uğur Boral da var. O da yardım edecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious