Ermeni işçiler gönderilsin!

  • Giriş : 17.10.2006 / 00:00:00

Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Atilla Şimşek, hükümetin Türkiye'de bulunan 70 bin Ermeni işçiyi ülkelerine göndermesi gerektiğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik


Şimşek, "Şimdi hükümet Türkiye'de bulunan 70 bin Ermeni işçiyi ülkelerine göndermeli. Fransa ile gümrük birliği anlaşmasına son vermeli." dedi.

Söz konusu soykırım yalanından bir çok kişinin çıkar sağladığını anlatan Şimşek, yazar Orhan Pamuk'un da sırf 1 milyon doları alabilmek için Türkiye'nin Ermenilere soykırım yaptığı yönündeki düşünceleri kaleme aldığını iddia etti.

"DAĞDAKİLER ÖNCE ŞEHİTLERİN HESABINI VERSİN"

DYP Lideri Mehmet Ağar'ın sözlerini üzüntü ile karşıladıklarını dile getiren Şimşek, "Dağdakiler önce şehitlerin hesabını versin." dedi. Kendilerinin Türk, Kürt, Laz, Çerkez'i bir kilimin desenine benzettiklerini aktaran Şimşek, ancak Türkiye Cumhuriyeti'nin bütünlüğünü yıkmaya çalışanları ve bayrağına karşı gelenleri affetmeyeceklerini söyledi.

Türkiye'nin seçim sürecene girdiğini belirten Atilla Şimşek, bu bağlamda BBP'nin de seçim ve eğitim çalışmalarına hız verdiğini söyledi. Türkiye'nin dış politikada, AB ve ABD'ye teslim edildiğini savunan Şimşek, "AB'ye her istediğini verdik. Ermeni soykırımı, Pontus soykırımı yakında da Süryani soykırımını ortaya çıkaracak" şeklinde konuştu.

Ekonominin her geçen gün kötüye gittiğini kaydeden Şimşek. Türkiye'de işçi, memur ve esnaf başta olmak üzere bütün kesimin açlık ve sefalet içinde olduğuru söyledi. "Türkiye'de Unakıtan'a rahmet okutacak kadar yolsuzluklar var" diyen Şimşek, her yerde yolsuzlukların yaşandığını, artık suni döllenmeden bile yolsuzluk yapılır konuma gelindiğine dikkat çekti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious