Ermenistan'ın hocası iddialı konuştu

Ermenistan'ın hocası iddialı konuştu.11323
  • Giriş : 06.09.2008 / 10:56:00

Ermenistan Milli Takımı Teknik Direktörü Jan Poulsen, "biz kendi evimizde iyi oynuyoruz. Ermenistan'ı Erivan'da yenmek zor. Böyle olacağını umuyorum" diye konuştu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Takımın antrenmanı öncesinde açıklamalarda bulunan Danimarkalı teknik adam, Ermenistan'ın oyun oynamak için zor bir yer olduğunu belirterek, "Geçtiğimiz yıllarda başarılı sonuçlar aldık. Türkiye maçında da bunu devam ettirmek istiyoruz. Bu maçtan önce herkes Türkiye'ye daha fazla şans veriyor. Ama unutmayın biz kendi evimizde iyi oynuyoruz. Ermenistan'ı Erivan'da yenmek zor. Böyle olacağını umuyorum" diye konuştu.

Tecrübeli çalıştırcı, Güney Afrika'da düzenlenecek 2010 Dünya Kupası'na katılmak için her iki takımında maça galibiyet amacıyla çıkacaklarını kaydetti.
Öte yandan Ermenistan ile Türkiye arasında oynanacak karşılaşmayı iki ülkenin cumhurbaşkanlarının izleyecek olmasını da Poulsen, şöyle değerlendirdi:

"İki cumhurbaşkanın maça gelecek olması önemli. Olimpiyatların açılışına da cumhurbaşkanları katılıyor. Daha ciddi konularda konuşma imkanları oluyor. İki cumhurbaşkanın gelip maçı izlemesi olimpiyatlardaki duruma benziyor."

"TARAFTARLAR, RAKİBE SAYGI DUYSUN"-

İki ülke arasında oynanacak karşılaşmada taraftarlarda seslenen Danimarkalı Teknik Adam, Türk ve Ermeni taraftarlarının rakibe saygı duymalarını istedi. Poulsen, "Türk ve Ermeni taraftarlara mesajım, rakibe saygı duysunlar ve güzel bir oyun oynamalarına izin versinler. çünkü bu bir Futbol maçı" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*