Erol Bedir'den taraftara çağrı

  • Giriş : 14.09.2006 / 00:00:00

Erol Bedir, Gaziantepspor maçının bir dönüm noktası olacağını söylerken, futbol takımlarının itici gücünün taraftarları olduğunu kaydetti..

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Turkcell Süper Lig takımlarından Kayseri Erciyesspor’un kulüp başkan vekili Erol Bedir, bu hafta sonu oynayacakları Gaziantepspor maçının bir dönüm noktası olacağını söylerken, Futbol takımlarının itici gücünün taraftarları olduğunu kaydetti.

Takım ne kadar güçlü olursa olsun taraftarı ile bütünleşmediğinde ya başarısız olacağını ya da başarısının geçici olacağını ifade eden Bedir, ’’Bu bakımdan oldukça şanslı olan Kayseri Erciyesspor’un şimdiye kadar elde ettiği başarının temelinde taraftarıyla iyi iletişim yatmaktadır. Yönetimin şeffaflığı, taraftar derneği ve seyircisiyle sıkıntısını paylaşması ve centilmenliği şehrimizde ciddi yoğunlukta bir Erciyesspor sevgisi oluşturmuştur. Buna rağmen son haftalarda aldığımız 1-2 kötü sonuç yönetim ve takımımızı olumsuz etkilemiştir. Ancak, inanıyorum ki bu hafta sonu oynayacağımız Gaziantepspor maçı bir dönüm müsabakası olacaktır. Tribünleri dolduracak Erciyesspor sevdalılarının katkılarıyla takımımız galibiyete ulaşacak ve yükselme trendini yakalayacaktır.’’ dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious