Erol Evgin RTÜK'ten tepki beklemiyor

Erol Evgin RTÜK'ten tepki beklemiyor.8759
  • Giriş : 08.07.2009 / 08:03:00

Bir Şarkısın Sen Yarışması'nın sunucularından Erol Evgin, NTV'de ekrana gelen Gülay Avşar'ın sunduğu 'Haber Merkezi Haftasonu' programına telefon bağlantısıyla katıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Programın İtalyan kanalı Rai'dekinin Türk versiyonu olduğunu ve proje kendisine geldiğinde çok heyecanlandığını belirten Erol Evgin, Rai'deki kadar da güzel bir prodüksiyon yapıldığına değindi.

"Program Türk halkı tarafından çok sevildi. Aylardır Cumartesi gecelerinin birincisi oluyor, en çok izlenen programı oluyor" diye konuşan Erol Evgin, değerli psikologlardan ve eğitimcilerden güzel tepkiler aldıklarını anlattı.

RTÜK'TEN OLUMSUZ ELEŞTİRİ BEKLEMİYORUM

Yarışmada çocukların istismar edilmesi konusunda RTÜK'ün verdiği uyarı cezasını yorumlayan Erol Evgin, "Kararın metnini tam okumadım ama programla ilgili olumsuz bir eleştirileri olacağını asla düşünmüyorum. Yalnız program çok uzuyor ve arada çok reklam giriyor. O nedenle yayın geç saatlere sarkıyor. Bu nedenle 'çocukların geç saatte ekranda olmaları sakıncalıdır' düşüncesiyle olacağını tahmin ediyorum bu kararın" dedi.

PROGRAM YAYINDAN KALDIRILACAK MI?

Kendilerine henüz yansıyan birşey olmadığını ve programı sürdürdüklerini vurgulayan Erol Evgin, tatil arasından sonra sonbaharda yeniden başlamasının planlandığını söyledi.

Erol Evgin, programın yayından kaldırılması konusunda ise hiçbir şey duymadığının altını çizdi.

KENDİ ÇOCUKLARIMIZ GİBİ ÖZEN GÖSTERİYORUZ

Çocukların eğitimine ve sağlıklarına önem verdiklerini ifade eden Erol Evgin, "Biz çocuklarımıza kendi çocuklarımız gibi özen gösteriyoruz. Biz çocuklarımıza hiçbir zaman bir star muamelesi yapmıyoruz. Birşey vaat etmiyoruz da. 'Siz popstar olacaksınız veya şu olacaksınız, bu olacaksınız' demiyoruz. 'Siz birer öğrencisiniz, bu bir yaşam deneyimidir. Bir 2 aylık burstur, bir kamptır' diyoruz. Yani çocukların hayatlarının en az değişmesi konusunda biz elimizden geleni yapıyoruz" dedi.

TELEVİZYON GAZETESİ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*