Erol Köse'den şok itiraflar

Erol Köse'den şok itiraflar.14185
  • Giriş : 25.08.2007 / 22:29:00

Bir dönem aşk yaşayan Gülşen’le Erol Köse’ye ait sırlar ortaya dökülmeye başladı. Samimi itiraflarda bulunan Köse şunları söyledi:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

# Gülşen'le olduğum dönemde yapmadığım kalmadı. Mesela Kral TV Müzik Ödülleri’nde Hande Yener ödül alacaktı. Ama Gülşen, ‘O ödülü Hande Yener değil ben alacağım’ dedi. Elinden ne geldiyse baskıyla bana yaptırdı. Ödülü Hande Yener yerine Gülşen’e verdirdik.

# O dönemlerde Nez de sanatçımdı. İkisine program yapıyorduk. Gülşen kıskandı ‘Ya ben ya o’ dedi. Büyük haksızlık ettim ve Nez’i şirketten kovdum.

# Bir baktım Hande Yener’le aram kötü, Nez’i işten kovdum, diğer sanatçılara kötü davranmaya başladım. Baktım küçülüyorum ne yapabilirim diye düşündüm. Abdest aldıp namaz kıldım. ‘Allahım doğru yolu göster’ dedim ve yaşadıklarımı düşündüm. Sonunda ayrıldık. 10 gün sonra Reha Muhtar’la birlikte olduğunu duydum. ‘Allahım beni kurtardın’ diye sevindim.

# İlk yakınlaşmamız Gülşen’in doğum gününde oldu. İkimiz de alkolü fazla kaçırmıştık ve bana ilgi duyduğunu söyledi. Erkeğiz ne de olsa zaaflarımız var. Ben de alkolün etkisiyle Gülşen’le birlikte olup, aşk yaşamaya başladım. Sonra da aynı evde yaşadık.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious