Ersen Martin Huelva ile pazarlıkta

Ersen Martin Huelva ile pazarlıkta.13064
  • Giriş : 19.01.2009 / 15:35:00

İspanya 1. Futbol Ligi (La Liga) kulüplerinden Recreativo Huelva'da istediğini bulamayan Türk futbolcu Ersen Martin, takımdan ayrılmak istediği belirterek, menajeri aracılığıyla yönetimle müzakerelere başladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


AA muhabirine açıklama yapan Ersen, bu sezon sonunda Recreativo ile sözleşmesinin sona ereceğini anımsattı. Ersen, ''Bana 2 ay önce sözleşmemi uzatma teklifini getirdiler. Ama ben, sezon sonunda bonservisim elimde olacağından bunu istemedim. Şimdi ara transferde bana gelen teklifler var ve ben de ayrılmak istediğimi bildirdim. Umut ediyorum anlaşacağız'' dedi.

Trabzonspor'dan Recreativo'ya sakat olarak geldiğini, tendon bağlarının kopmasından ameliyat olduğunu anlatan Ersen, ''Ancak iyileştikten sonra hazırlık maçında yeniden sakatlandım. Ben hayatım boyunca bu kadar çok sakatlık yaşamadım. Demek ki Recreativo bana şansız geldi. Artık düzeldim, şu anda sapasağlamım ve yeni bir sayfa açmak istiyorum'' diye konuştu.

29 yaşındaki Türk futbolcu, Recreativo takımının teknik direktörü Lucas Alcaraz ile arasında problemlerin olduğunu da ifade ederek, buna rağmen İspanya'da şansız bir dönem geçirdiği konusunda kulüp başkanının da kendisiyle aynı fikirde olduğunu dile getirdi. Ersen ayrıca, İspanyol liginde Real Madrid, Barcelona gibi büyük takımlara karşı forma giydiğini ve olumsuzluklara rağmen tecrübe kazandığını kaydetti.

Ara transfer döneminin sona ermeden Recreativo ile yollarını ayırmayı ümit eden Ersen, başta Alman veya Türk liglerindeki takımlar olmak üzere çok farklı yerlerden teklifler geldiğini söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*