Ersen Martin krizi bitmiyor!

Ersen Martin krizi bitmiyor!.9361
  • Giriş : 07.10.2007 / 10:15:00

İspanyol ekibi Recreativo Huelva’ya transferi yılan hikayesine dönen golcü futbolcu Ersen Martin'in Bordo-Mavili takımdaki geleceği de belirsizliğini koruyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Trabzon'da Ersen Martin bilmecesi sürüyor. Parasını alamayan golcü oyuncu konuyu Federasyon'a taşıyıp sözleşmesini feshetmeyi planlıyor

Çelişkili mektuplar

Trabzonspor'da Ersen Martin’in durumu her geçen gün farklı bir boyut kazanıyor. Recreativo Huelva’ya transferi yılan hikayesine dönen golcü futbolcunun Bordo-Mavili takımdaki geleceği de belirsizliğini koruyor.

Son olarak tedavi için Almanya’ya giden golcü oyuncuya Kasımpaşa maçından önce dağıtılan transfer peşinatları ve sezonluk primin yatırılmadığı öğrenildi.

Olayın bu boyutlara gelmesinde Ersen Martin’in FIFA’ya yoladığı çelişkili mektupların neden olduğu bildirildi.

Federasyon karar verecek

Bilindiği gibi Ersen Martin FIFA’ya önce ‘Trabzon’da oynamak istiyorum’ diye bir mektup yazmış, birkaç gün sonra da İspanyol kulübünün samimi girişimlerinin ardından söylemini değiştirip, ‘Huelva’da oynamak isterim. Karar FIFA’nın’ ifadesini kulanmıştı.

Ersen’in bu çelişkili tavırlarına sinirlenen Trabzonspor da oyuncunun parasını yatırmadı ve ipler kopma noktasına geldi. Golcü futbolcunun durumu Federasyon’a bildirip sözleşmesini tek taraflı feshetmek istediği ifade edildi.

FANATİK

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious